    HZ-32-CR-REL Black
    HZ-32-CR-REL Black - Image 2
    Home / Can Closures
    HZ-32-CR-REL Black
    Black 32mm Stolz closure for metal container
    SKU: 06580412 Category: Can Closures
    • Faucets & Dispensers
      • 2" Faucets
      • IBC Covers
        • 6" Covers
        • 7" Covers
        • 9" Covers
      • Plastic Plugs
        • 2" Buttress
        • 2" NPS
    • Screw Caps
      • 61mm Screw Caps
      • 63mm Screw Caps
      • 70mm Screw Caps
    • Description
    Related products
    HZ 42 REL KISI 3-PK
    Quick View
    HZ 42 REL KISI 3-PK
    Press in closure for 42MM Rel opening. Child resistant. Red color. Pictogram on the cap.